O NAS W KILKU ZDANIACH PARĘ SŁÓW O NAS

Jesteśmy producentem wyrobów metalowych

Bazujemy na 35-letnim doświadczeniu pracy z metalem i kilkunastoletnim doświadczeniu w produkcji metalowych mebli loftowych i industrialnych.
Specjalizujemy się w wykonaniu wyrobów takich jak ścianki działowe, drzwi, konsolki, regały, półki i inne wyroby loftowe i industrialne w przeciwieństwie do wyrobów sprzedawanych w dużych sieciach, w których meble sprowadzane są z dalekiego wschodu i które wykonane są z wątpliwej jakości materiałów, my wykonujemy produkty z atestowanych materiałów i przy pomocy wysokiej klasy fachowców, dzięki czemu na te produkty możemy udzielić praktycznie dożywotniej gwarancji.

KIM JESTEŚMY

Naszym dodatkowym atutem jest to, że wykonujemy meble na wymiar, tak żeby idealnie wpasowywały się w wymiary i kształty pomieszczenia które będą ozdabiać, jak też w gusta właścicieli którzy będą się nimi cieszyć.

Produkujemy wyroby ze stali, aluminium, miedzi, mosiądzu z dodatkami drewna, szkła, kamienia sztucznego i naturalnego.
Realizujemy pomysły własne, autorskie pomysły klientów, jak też wzory podpatrzone w dowolnym miejscu na świecie, o ile nie są objęte ochroną prawa autorskiego
Podejmujemy się każdego projektu z branży metalowej
Dodatkowym profilem działalności firmy są naprawy ślusarsko spawalnicze, lub modernizacje wyrobów zakupionych w sieciówkach, których to wyrobów bezawaryjny żywot nie jest zbyt długi. Naprawiamy też uszkodzenia mechaniczne wyrobów ze stali czy żeliwa, takie jak zawiasy, zamki, czy zamykacze bram, albo kratki czy, pompy żeliwne (Jednak usługi te ograniczone są do aglomeracji warszawskiej i najbliższych okolic).
Udzielamy darmowych porad związanych ze wszystkim co ma związek z metalami i konstrukcjami.
Jeśli klient ma wątpliwości co do kształtu czy wyglądu, możemy polecić doskonałych projektantów wnętrz

lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Zadowolonych klientów